Правила прийому в ветеринарній клініці "Вольт":

1. Відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» всі тварини повинні бути щеплені проти сказу, інакше ми маємо право відмовити в обслуговуванні.

2. Всі тварини, що знаходяться в клініці повинні бути на повідку (собаки) в переносці (кішки), щоб уникнути контакту між ними і травматизму.

3. Агресивні собаки повинні бути в намордниках відповідного розміру, заздалегідь одягненим власником тварини.

4. Пацієнти приймаються в порядку загальної черги. Без черги приймаються пацієнти за попереднім записом і пацієнти, що потребують надання екстреної допомоги.

5. На первинному огляді з твариною має бути повнолітній власник, в противному випадку неповнолітнім або стороннім особам (друг, сусід, родич) може бути відмовлено у наданні послуг, оскільки лише власник може надати повну точну інформацію для збору анамнезу.

6. Ветеринарний лікар має право не проводити прийом, якщо власник тварини перебуває в стані алкогольного сп'яніння, поводиться агресивно, тим самим створюючи дискомфорт для інших відвідувачів клініки.

7. Фіксація тварини входить в обов'язки власника тварини.

8. При проведенні оперативного втручання власники тварин в операційну не допускаються.

9. У разі невиконання власником тварини приписаних призначень, а так само недотримання режиму лікування, лікарський персонал не несе відповідальності за результат лікування, а адміністрація клініки вправі відмовити в подальшому наданні ветеринарної допомоги.

10. Фото і відеозйомка на території клініки заборонена